Състезателен Календар

С наклонен фонт са отбелязани присъствени състезания

Декември, 2017

2. Декември, Събота :: CodeForces #449 (Div1, Div2), от 16:00 часа
3. Декември, Неделя :: CodeIT: Round 2 (Sprint), от 10:00 часа
8. Декември, Петък :: Russian AI Cup: Round 2, до 10. Декември
9. Декември, Събота :: TopCoder SRM 725, от 19:00 часа
11. Декември, Понеделник :: CodeForces #450 (Div2), от 18:00 часа
12. Декември, Вторник :: CodeForces Educational Round #34, от 17:00 часа
15. Декември, Петък :: Russian AI Cup: Finals, до 17. Декември
15. Декември, Петък :: USACO 2017-2018: First Contest, до 18. Декември
16. Декември, Събота :: COCI 2017-2018, Round 4, от 16:00 часа
16. Декември, Събота :: CodeForces #451 (Div2), от 17:00 часа
17. Декември, Неделя :: Турнир за Купата на Декана, 2017, от 10:00 часа
17. Декември, Неделя :: CodeForces #452 (Div2), от 11:00 часа
19. Декември, Вторник :: CodeForces #453 (Div1, Div2), от 17:30 часа
24. Декември, Неделя :: CodeChef Cook-off #89, от 18:00 часа

Ноември, 2017

3. Ноември, Петък :: CodeForces #444 (Div2), от 18:00 часа
4. Ноември, Събота :: COCI 2017-2018, Round 2, от 16:00 часа
6. Ноември, Понеделник :: Russian AI Cup: Sandbox, до 24. Декември
9. Ноември, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #32, от 17:00 часа
12. Ноември, Неделя :: CodeForces #445 (Div1, Div2), от 18:00 часа
17. Петък, Неделя :: CodeForces #446 (Div1, Div2), от 18:00 часа
18. Ноември, Събота :: TopCoder SRM 723, от 19:00 часа
19. Ноември, Неделя :: CodeChef Cook-off #88, от 18:00 часа
23. Ноември, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #33, от 17:00 часа
24. Ноември, Петък :: Есенен Турнир 2017: Ден I, от 9:00 часа
24. Ноември, Петък :: Russian AI Cup: Round 1, до 26. Ноември
25. Ноември, Събота :: Есенен Турнир 2017: Ден II, от 9:00 часа
25. Ноември, Събота :: COCI 2017-2018, Round 3, от 16:00 часа
26. Ноември, Неделя :: CodeForces #448 (Div2), от 18:00 часа
28. Ноември, Вторник :: TopCoder SRM 724, от 18:00 часа

Октомври, 2017

5. Октомври, Четвъртък :: CodeForces #438 (Div1, Div2), от 10:00 часа
6. Октомври, Петък :: CodeForces #439 (Div2), от 16:30 часа
11. Октомври, Сряда :: TopCoder Fun SRM, от 1:00 часа
12. Октомври, Четвъртък :: TopCoder SRM 722, от 14:00 часа
12. Октомври, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #30, от 17:00 часа
13. Октомври, Петък :: CodeIT: Round 1 (Marathon), до 3-ти Ноември
14. Октомври, Събота :: COCI 2017-2018, Round 1, от 16:00 часа
15. Октомври, Неделя :: CodeForces #440 (Div1, Div2), от 11:00 часа
16. Октомври, Понеделник :: CodeForces #441 (Div1, Div2), от 14:00 часа
22. Октомври, Неделя :: CodeChef Cook-off #87, от 19:00 часа
23. Октомври, Понеделник :: CodeForces #442 (Div2), от 18:30 часа
24. Октомври, Вторник :: TopCoder Open Final, от 20:00 часа
26. Октомври, Четвъртък :: CodeForces #443 (Div1, Div2), от 17:30 часа
27. Октомври, Петък :: CodeForces Educational Round #31, от 17:00 часа

Септември, 2017

1. Септември, Петък :: CodeForces #431 (Div1, Div2), от 16:30 часа
3. Септември, Неделя :: BubbleCup X Final, от 13:00 часа
4. Септември, Понеделник :: CodeForces #432 (Div1, Div2), от 17:30 часа
5. Септември, Вторник :: CodeForces Educational Round #28, от 18:00 часа
6. Септември, Сряда :: CodeForces #433 (Div1, Div2), от 15:55 часа
8. Септември, Петък :: TopCoder Open - Pittsburg Fun SRM, от 20:00 часа
9. Септември, Събота :: European Junior Olympiad in Informatics, Day 1, от 9:00 часа
9. Септември, Събота :: TopCoder Open - Round 3B, от 19:00 часа
10. Септември, Неделя :: TopCoder Open - Wild Card Fun SRM, от 19:00 часа
11. Септември, Понеделник :: European Junior Olympiad in Informatics, Day 2, от 9:00 часа
16. Септември, Събота :: MemSQL Start[c]UP 3.0 - Round 1, от 20:30 часа
17. Септември, Неделя :: CodeForces #434 (Div1, Div2), от 16:00 часа
17. Септември, Неделя :: CodeChef Cook-off #86, от 19:00 часа
18. Септември, Понеделник :: NEERC: Southern Subregional, от 16:00 часа
19. Септември, Вторник :: CodeForces #435 (Div2), от 18:00 часа
21. Септември, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #29, от 18:00 часа
24. Септември, Неделя :: Manthan, Codefest 17, от 17:30 часа
25. Септември, Понеделник :: CodeForces #436 (Div2), от 13:30 часа
26. Септември, Вторник :: TopCoder SRM 721, от 18:00 часа
30. Септември, Събота :: MemSQL Start[c]UP 3.0 - Round 2, от 20:00 часа

Август, 2017

1. Август, Вторник :: IOI 2017, Day II, от 7:30 часа
3. Август, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #26, от 18:00 часа
5. Август, Събота :: TopCoder Open - Round 3A, от 19:00 часа
12. Август, Събота :: CodeForces #428 (Div2), от 17:30 часа
15. Август, Вторник :: TopCoder SRM 719, от 4:00 часа
18. Август, Петък :: CodeForces #429 (Div1, Div2), от 18:00 часа
20. Август, Неделя :: CodeChef Cook-off #85, от 19:00 часа
21. Август, Понеделник :: CodeForces Educational Round #27, от 18:00 часа
24. Август, Четвъртък :: TopCoder SRM 720, от 14:00 часа
24. Август, Четвъртък :: AIM Tech Round 4 (Div1, Div2), от 19:30 часа
29. Август, Вторник :: CodeForces #430 (Div2), от 18:00 часа

Юли, 2017

2. Юли, Неделя :: CodeForces #422 (Div2), от 19:00 часа
8. Юли, Събота :: Internet Problem Solving Contest, 2017, от 13:00 часа
8. Юли, Събота :: TopCoder Open - Round 2B, от 19:00 часа
11. Юли, Вторник :: CodeForces #423 (Div1, Div2), от 19:30 часа
13. Юли, Четвъртък :: TopCoder SRM 718, от 4:00 часа
13. Юли, Четвъртък :: CodeForces #424 (Div1, Div2), от 18:00 часа
16. Юли, Неделя :: CodeForces Educational Round #25, от 18:00 часа
22. Юли, Събота :: TopCoder Open - Round 2C, от 19:00 часа
23. Юли, Неделя :: CodeChef Cook-off #84, от 19:00 часа
24. Юли, Понеделник :: CodeForces #425 (Div2), от 17:30 часа
30. Юли, Неделя :: IOI 2017, Day I, от 7:30 часа
30. Юли, Неделя :: CodeForces #426 (Div1, Div2), от 17:30 часа
31. Юли, Понеделник :: CodeForces #427 (Div2), от 17:30 часа

Юни, 2017

1. Юни, Четвъртък :: CodeForces #417 (Div2), от 17:00 часа
5. Юни, Понеделник :: CodeIT: Final Round, от 8:00 часа
5. Юни, Понеделник :: CodeForces Educational Round #22, от 18:00 часа
7. Юни, Сряда :: CodeForces #418 (Div2), от 15:00 часа
10. Юни, Събота :: Пролетен Турнир по Информатика, 2017, от 8:00 часа
10. Юни, Събота :: GCJ 2017 - Round 3, от 17:00 часа
11. Юни, Неделя :: GCJ 2017 (Distributed) - Round 2, от 17:00 часа
15. Юни, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #23, от 18:00 часа
16. Юни, Петък :: CodeForces #419 (Div1, Div2), от 17:30 часа
18. Юни, Неделя :: CodeChef Cook-off #83, от 19:00 часа
25. Юни, Неделя :: CodeForces #420 (Div2), от 17:30 часа
27. Юни, Вторник :: TopCoder SRM 716, от 4:00 часа
27. Юни, Вторник :: CodeForces #421 (Div1, Div2), от 17:30 часа
29. Юни, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #24, от 18:00 часа
30. Юни, Петък :: TopCoder SRM 717, от 14:00 часа

Май, 2017

4. Май, Четвъртък :: CodeForces #411 (Div1, Div2), от 17:30 часа
6. Май, Събота :: TopCoder Open - Round 1C, от 19:00 часа
7. Май, Неделя :: TopCoder SRM 714, от 14:00 часа
7. Май, Неделя :: CodeForces #412 (Div1, Div2), от 18:30 часа
11. Май, Четвъртък :: CodeForces #413 (Div1, Div2), от 18:30 часа
13. Май, Събота :: Tinkoff Challenge - Final Round, от 12:30 часа
13. Май, Събота :: GCJ 2017 - Round 2, от 17:00 часа
14. Май, Неделя :: GCJ 2017 (Distributed) - Round 1, от 17:00 часа
15. Май, Понеделник :: CodeForces Educational Round #21, от 18:00 часа
20. Май, Събота :: TopCoder Open - Round 2A, от 19:00 часа
20. Май, Събота :: CodeForces #415 (Div1, Div2), от 21:00 часа
21. Май, Неделя :: CodeChef Cook-off #82, от 19:00 часа
27. Май, Събота :: CodeForces #416 (Div2), от 12:30 часа
28. Май, Неделя :: Helvetic Coding Contest 2017, от 11:00 часа
31. Май, Сряда :: TopCoder SRM 715, от 4:00 часа

Април, 2017

1. Април, Събота :: Google HashCode 2017 - Final Round, от 11:00 часа
1. Април, Събота :: TopCoder Open - Round 1A, от 19:00 часа
5. Април, Сряда :: VK Cup - Wild Card Round 1, от 18:30 часа
8. Април, Събота :: GCJ 2017 - Qualification Round, от 2:00 часа
8. Април, Събота :: CodeIT: Round 6 (Sprint), от 15:00 часа
8. Април, Събота :: TopCoder Open - Round 1B, от 19:00 часа
10. Април, Понеделник :: CodeForces #408 (Div2), от 19:30 часа
15. Април, Събота :: GCJ 2017 - Round 1А, от 4:00 часа
15. Април, Събота :: CodeForces Educational Round #19, от 17:30 часа
16. Април, Неделя :: CodeForces #409 (Div1, Div2), от 18:30 часа
18. Април, Вторник :: TopCoder SRM 712, от 14:00 часа
21. Април, Петък :: CodeForces #410 (Div2), от 17:30 часа
22. Април, Събота :: НОИ 2017, Ден 1, от 8:30 часа
22. Април, Събота :: GCJ 2017 - Round 1B, от 19:00 часа
23. Април, Неделя :: НОИ 2017, Ден 2, от 8:30 часа
23. Април, Неделя :: CodeChef Cook-off #81, от 19:00 часа
23. Април, Неделя :: Tinkoff Challenge - Elimination Round, от 19:30 часа
26. Април, Сряда :: VK Cup - Wild Card Round 2, до 3-ти Май
27. Април, Четвъртък :: TopCoder SRM 713, от 4:00 часа
28. Април, Петък :: CodeForces Educational Round #20, от 18:00 часа
30. Април, Неделя :: GCJ 2017 - Round 1C, от 12:00 часа

Март, 2017

4. Март, Събота :: COCI 2016-2017, Round 7, от 16:00 часа
5. Март, Неделя :: CodeForces #403 (Div1, Div2), от 15:00 часа
10. Март, Петък :: TopCoder SRM 710, от 4:00 часа
10. Март, Петък :: CodeIT: Round 5 (Marathon), до 31. Март
10. Март, Петък :: USACO 2016-2017: US Open, до 13. Март
12. Март, Неделя :: Deadline24: Qual Round, от 10:00 часа
15. Март, Сряда :: CodeForces #404 (Div2), от 17:00 часа
18. Март, Събота :: CodeForces #405 (Div1, Div2), от 17:30 часа
19. Март, Неделя :: НОИ 2016-2017: Областен Кръг, от 9:00 часа
19. Март, Неделя :: CodeChef Cook-off #80, от 18:00 часа
23. Март, Четвъртък :: CodeForces #406 (Div1, Div2), от 17:00 часа
25. Март, Събота :: TopCoder SRM 711, от 11:30 часа
27. Март, Понеделник :: CodeForces Educational Round #18, от 16:30 часа
29. Март, Сряда :: CodeForces #407 (Div1, Div2), от 19:00 часа
31. Март, Петък :: CodeForces April Fools Contest, от 18:00 часа

Февруари, 2017

2. Февруари, Четвъртък :: CodeForces #395 (Div1, Div2), от 15:30 часа
4. Февруари, Събота :: COCI 2016-2017, Round 6, от 16:00 часа
7. Февруари, Вторник :: CodeForces #396 (Div2), от 19:00 часа
9. Февруари, Четвъртък :: TopCoder SRM 708, от 14:00 часа
10. Февруари, Петък :: USACO 2016-2017: Third Contest, до 13. Февруари
14. Февруари, Вторник :: CodeForces #397 (Div1, Div2), от 10:00 часа
18. Февруари, Събота :: CodeForces #398 (Div2), от 11:00 часа
19. Февруари, Неделя :: CodeIT: Round 4 (Sprint), от 10:00 часа
19. Февруари, Неделя :: CodeChef Cook-off #79, от 18:00 часа
20. Февруари, Понеделник :: CodeForces #399 (Div1, Div2), от 18:00 часа
21. Февруари, Вторник :: TopCoder SRM 709, от 18:00 часа
23. Февруари, Четвъртък :: CodeForces #400 (Div1, Div2), от 16:30 часа
23. Февруари, Четвъртък :: Google HashCode: Qualification, от 19:30 часа
24. Февруари, Петък :: CodeForces #401 (Div2), от 12:00 часа
25. Февруари, Събота :: Зимни Състезания по Информатика 2017, от 8:00 часа
26. Февруари, Неделя :: CodeForces #402 (Div1, Div2), от 10:00 часа

Януари, 2017

2. Януари, Понеделник :: HackerRank Hourrank 16, от 18:00 часа
6. Януари, Петък :: CodeForces #390 (Div2), от 16:30 часа
7. Януари, Събота :: Facebook Hackercup, Qual Round, до 9-ти Януари
7. Януари, Събота :: Софтуниада - Алгоритми, от 14:00 часа
12. Януари, Четвъртък :: TopCoder SRM 705, от 4:00 часа
12. Януари, Четвъртък :: CodeForces #391 (Div1, Div2), от 17:30 часа
13. Януари, Петък :: USACO 2016-2017: Second Contest, до 16. Януари
14. Януари, Събота :: Facebook Hackercup, Round 1, от 20:00 часа
15. Януари, Неделя :: 8VC Venture Cup 2017: Qualification, от 19:00 часа
19. Януари, Четвъртък :: CodeForces #392 (Div2), от 17:00 часа
21. Януари, Събота :: COCI 2016-2017, Round 5, от 16:00 часа
21. Януари, Събота :: TopCoder SRM 706, от 18:00 часа
21. Януари, Събота :: Facebook Hackercup, Round 2, от 20:00 часа
22. Януари, Неделя :: CodeChef Cook-off #78, от 18:00 часа
22. Януари, Неделя :: 8VC Venture Cup 2017: Elimination, от 20:00 часа
25. Януари, Сряда :: CodeForces Educational Round #17, от 16:30 часа
28. Януари, Събота :: Facebook Hackercup, Round 3, от 20:00 часа
31. Януари, Вторник :: TopCoder SRM 707, от 4:00 часа
31. Януари, Вторник :: CodeForces #394 (Div2), от 16:30 часа

Декември, 2016

3. Декември, Събота :: CodeIT: Round 2 (Sprint), от 9:00 часа
3. Декември, Събота :: Hackerrank: HourRank 15, от 18:30 часа
4. Декември, Неделя :: Турнир за Купата на Декана, 2016, от 10:00 часа
6. Декември, Вторник :: CodeForces #383 (Div1, Div2), от 16:30 часа
14. Декември, Сряда :: TopCoder SRM 703, от 4:00 часа
14. Декември, Сряда :: CodeForces #384 (Div2), от 16:30 часа
16. Декември, Петък :: USACO 2016-2017: First Contest, до 19. Декември
16. Декември, Петък :: CodeIT: Round 3 (Marathon), до 6. Януари
17. Декември, Събота :: COCI 2016-2017, Round 4, от 16:00 часа
17. Декември, Събота :: CodeForces #385 (Div1, Div2), от 18:30 часа
18. Декември, Неделя :: CodeForces #386 (Div2), от 12:30 часа
18. Декември, Неделя :: CodeChef Cook-off #77, от 18:00 часа
19. Декември, Понеделник :: CodeForces #387 (Div2), от 4:00 часа
19. Декември, Понеделник :: CodeForces #388 (Div2), от 18:30 часа
25. Декември, Неделя :: Technocup Round 3, от 11:00 часа
29. Декември, Четвъртък :: TopCoder SRM 704, от 14:00 часа
30. Декември, Петък :: CodeForces Goodbye 2016, от 16:00 часа

Ноември, 2016

5. Ноември, Събота :: COCI 2016-2017, Round 2, от 16:00 часа
14. Ноември, Понеделник :: TopCoder MiniMM: Price Predictor, до 25. Ноември
15. Ноември, Вторник :: TopCoder SRM 702, от 4:00 часа
15. Ноември, Вторник :: CodeForces #379 (Div2), от 18:30 часа
19. Ноември, Събота :: Timus: Ural FU Junior Championship, от 10:00 часа
20. Ноември, Неделя :: CodeForces #380 (Technocup 2017), от 11:00 часа
20. Ноември, Неделя :: CodeChef Cook-off #76, от 18:00 часа
21. Ноември, Понеделник :: TopCoder Open 2016: Final, от 20:00 часа
23. Ноември, Сряда :: CodeForces #381 (Div1, Div2), от 18:30 часа
26. Ноември, Събота :: Есенен Турнир по Информатика 2016, от 8:00 часа
26. Ноември, Събота :: COCI 2016-2017, Round 3, от 16:00 часа
27. Ноември, Неделя :: CodeForces #382 (Div1, Div2), от 18:30 часа

Октомври, 2016

1. Октомври, Събота :: Intel Code Challenge (Div1, Div2), от 17:00 часа
3. Октомври, Понеделник :: CodeForces #375 (Div2), от 14:30 часа
8. Октомври, Събота :: Intel Code Challenge (Div1, Div2), от 15:00 часа
13. Октомври, Четвъртък :: TopCoder SRM 700, от 4:00 часа
14. Октомври, Петък :: CodeIT: Round 1 (Marathon), до 4. Ноември
15. Октомври, Събота :: COCI 2016-2017, Round 1, от 17:00 часа
16. Октомври, Неделя :: CodeForces #376 (Div2), от 12:30 часа
17. Октомври, Понеделник :: CodeForces #377 (Div2), от 17:30 часа
22. Октомври, Събота :: Canada Cup 2016, от 18:00 часа
23. Октомври, Неделя :: ACM ICPC 2015-2016 NEERC Subregional, от 11:00 часа
23. Октомври, Неделя :: CodeChef Cook-off #75, от 19:00 часа
26. Октомври, Сряда :: TopCoder SRM 701, от 14:00 часа
31. Октомври, Понеделник :: CodeForces #378 (Div2), от 16:00 часа

Септември, 2016

10. Септември, Събота :: TopCoder Open 2016: Wildcard Round, от 19:00 часа
10. Септември, Събота :: CodeForces #370 (Div2), от 19:30 часа
11. Септември, Неделя :: Bubble Cup 9 - Finals (Online Mirror), от 12:00 часа
13. Септември, Вторник :: CodeForces #371 (Div1, Div2), от 19:30 часа
17. Септември, Събота :: CodeForces #372 (Div1, Div2), от 16:30 часа
17. Септември, Събота :: TopCoder SRM 698 (Sponsored by Google), от 19:00 часа
18. Септември, Неделя :: CodeChef Cook-off #74, от 19:00 часа
23. Септември, Петък :: CodeForces #373 (Div1, Div2), от 16:00 часа
26. Септември, Понеделник :: TopCoder SRM 699 (Sponsored by Cisco), от 18:00 часа
30. Септември, Вторник :: CodeForces #374 (Div2), от 17:00 часа

Август, 2016

4. Август, Четвъртък :: CodeForces #365 (Div2), от 18:00 часа
7. Август, Неделя :: CodeForces #366 (Div1, Div2), от 17:00 часа
11. Август, Четвъртък :: TopCoder SRM 696, от 4:00 часа
11. Август, Четвъртък :: CodeForces #367 (Div2), от 19:30 часа
14. Август, Неделя :: IOI 2016: Day 1, от 9:00 часа
16. Август, Вторник :: IOI 2016: Day 2, от 9:00 часа
18. Август, Четвъртък :: TopCoder SRM 697, от 14:00 часа
20. Август, Събота :: CodeForces #368 (Div2), от 16:00 часа
21. Август, Неделя :: CodeChef Cook-off #73, от 19:00 часа
22. Август, Понеделник :: CodeForces Educational Round #16, от 17:00 часа
24. Август, Четвъртък :: AIMTech Round 3 (Div1, Div2), от 19:30 часа
27. Август, Събота :: TopCoder Open 2016: Round 3B, от 19:00 часа
29. Август, Понеделник :: CodeForces #369 (Div2), от 14:00 часа

Юли, 2016

6. Юли, Сряда :: CodeForces #361 (Div2), от 19:30 часа
9. Юли, Събота :: Timus: Ural FU Open Personal Contest, от 11:00 часа
9. Юли, Събота :: TopCoder SRM 694, от 19:00 часа
10. Юли, Неделя :: Helvetic Coding Contest 2016, от 11:00 часа
10. Юли, Неделя :: Euro 2016 - Finals, от 21:00 часа
13. Юли, Сряда :: CodeForces Educational Round #14, от 19:00 часа
14. Юли, Четвъртък :: CodeForces #362 (Div1, Div2), от 19:30 часа
19. Юли, Вторник :: TopCoder SRM 695, от 14:00 часа
19. Юли, Вторник :: CodeForces #363 (Div1, Div2), от 16:00 часа
22. Юли, Петък :: CodeForces #364 (Div1, Div2), от 19:30 часа
23. Юли, Събота :: TopCoder Open 2016: Round 3A, от 19:00 часа
24. Юли, Неделя :: CodeChef Cook-off #72, от 19:00 часа
29. Юли, Сряда :: CodeForces Educational Round #15, от 18:00 часа

Юни, 2016

1. Юни, Сряда :: CodeForces #355 (Div2), от 19:30 часа
3. Юни, Петък :: CodeIT 2015-2016: Final, от 8:00 часа
4. Юни, Събота :: Timus: Ural Championship 2016, от 11:00 часа
4. Юни, Събота :: Yandex Algorithm 2016: Round 1, от 16:00 часа
8. Юни, Сряда :: CodeForces #356 (Div1, Div2), от 19:30 часа
10. Юни, Петък :: TopCoder SRM 692, от 4:00 часа
10. Юни, Петък :: Yandex Algorithm 2016: Round 2, от 21:00 часа
11. Юни, Събота :: Пролетен Турнир по Информатика, 2016, от 8:00 часа
11. Юни, Събота :: Google Code Jam 2016: Round 3, от 17:00 часа
12. Юни, Неделя :: CodeForces Marathon #1, до 22-ри Юни
13. Юни, Понеделник :: Yandex Algorithm 2016: Round 3, от 10:00 часа
13. Юни, Понеделник :: CodeForces Educational Round #13, от 19:00 часа
14. Юни, Вторник :: CodeForces #357 (Div2), от 19:30 часа
16. Юни, Четвъртък :: CodeForces Surprise Language #8, от 19:00 часа
17. Юни, Петък :: CodeForces #358 (Div2), от 19:30 часа
18. Юни, Събота :: Internet Problem Solving Contest 2016, от 14:00 часа
18. Юни, Събота :: TopCoder Open 2016: Round 2C, от 20:00 часа
19. Юни, Неделя :: CodeChef Cook-off #71, от 19:00 часа
19. Юни, Неделя :: Hackerrank CodeSprint #4, от 19:00 часа
23. Юни, Четвъртък :: CodeForces #359 (Div1, Div2), от 19:30 часа
25. Юни, Събота :: TopCoder SRM 693, от 19:00 часа
28-29. Юни, Сряда :: Yandex Algorithm 2016: Finals, от 10:00 часа
29. Юни, Сряда :: CodeForces #360 (Div1, Div2), от 20:00 часа

Май, 2016

4. Май, Сряда :: TopCoder SRM 690, от 4:00 часа
5. Май, Четвъртък :: CodeForces #350 (Div2), от 19:00 часа
7. Май, Събота :: VK Cup 2016: Round 3, от 18:00 часа
8. Май, Неделя :: Google Code Jam 2016: Round 1C, от 12:00 часа
11. Май, Сряда :: CodeForces #352 (Div1, Div2), от 19:30 часа
12. Май, Четвъртък :: TopCoder Open 2016: Round 2A, от 18:00 часа
14. Май, Събота :: Национална Студентска Олимпиада, от 10:00 часа
16. Май, Понеделник :: CodeForces #353 (Div2), от 19:30 часа
19, Май, Четвъртък :: ACM ICPC World Finals, от 5:00 часа
21. Май, Събота :: Yandex Algorithm 2016: Qual Round, продължава 48 часа
21. Май, Събота :: Hackerrank May World CodeSprint, от 19:00 часа
22. Май, Неделя :: CodeChef Cook-off #70, от 19:00 часа
25. Май, Сряда :: CodeForces #354 (Div2), от 18:00 часа
26. Май, Четвъртък :: TopCoder Open 2016: Round 2B, от 14:00 часа
28. Май, Събота :: Google Code Jam 2016: Round 2, от 17:00 часа
30. Май, Понеделник :: TopCoder SRM 691, от 18:00 часа

Април, 2016

1. Април, Петък :: USACO 2015-2016: Championship Round, до 4-ти Април
1. Април, Петък :: CodeForces April Fools Contest 2016, от 19:00 часа
1. Април, Петък :: Hackerrank: Contest 7, от 21:00 часа
7. Април, Четвъртък :: TopCoder SRM 687, от 14:00 часа
8. Април, Петък :: CodeForces Educational Round #11, от 18:00 часа
9. Април, Събота :: Google Code Jam 2016: Qual Round, от 2:00 часа
9. Април, Събота: :: Ученическо състезание на НБУ, от 9:00 часа
10. Април, Неделя :: VK Cup 2016: Wild Card 1, от 19:30 часа
12. Април, Вторник :: TopCoder Open 2016: Round 1B, от 18:00 часа
15. Април, Петък :: CROC 2016: Finals, от 17:15 часа
15. Април, Петък :: TopCoder SRM 688, от 18:00 часа
16. Април, Събота :: Google Code Jam 2016: Round 1A, от 4:00 часа
16. Април, Събота :: CodeIT: Round 6 (Sprint), от 10:00 часа
16. Април, Събота :: CodeForces #347 (Div1, Div2), от 19:30 часа
17. Април, Неделя :: CodeChef Cook-off #69, от 19:00 часа
20. Април, Сряда :: CodeForces Educational Round #12, от 18:00 часа
23. Април, Събота :: НОИ 2015-2016: Републикански кръг (ден 1), от 9:00 часа
23. Април, Събота :: TopCoder SRM 689, от 19:00 часа
24. Април, Събота :: НОИ 2015-2016: Републикански кръг (ден 2), от 9:00 часа
24. Април, Неделя :: VK Cup 2016: Round 2 , от 19:30 часа
25. Април, Понеделник :: VK Cup 2016: Wild Card 2, от 18:00 часа
27. Април, Сряда :: TopCoder Open 2016: Round 1C, от 14:00 часа
29. Април, Петък :: Hackerrank April CodeSprint, продължава 24 часа
29. Април, Петък :: CodeForces #349 (Div1, Div2), от 19:30 часа
30. Април, Събота :: Challenge24: Qual Round, от 11:00 часа
30. Април, Събота :: Google Code Jam 2016: Round 1B, от 19:00 часа

Март, 2016

1. Март, Вторник :: CodeForces Educational Round #9, от 17:00 часа
3. Март, Четвъртък :: CodeForces #344 (Div2), от 18:30 часа
5. Март, Събота :: Зимни Състезания по Информатика 2016, от 8:00 часа
7. Март, Понеделник :: CodeForces #345 (Div1, Div2), от 11:00 часа
7. Март, Понеделник :: TopCoder SRM 684, от 18:00 часа
13. Март, Неделя :: VK Cup 2016: Qual Round 1, от 11:00 часа
16. Март, Сряда :: Croc Champ 2016: Qual Round, от 11:00 часа
18. Март, Петък :: Croc Champ 2016: Elimination Round, от 18:30 часа
19. Март, Събота :: TopCoder SRM 685, от 19:00 часа
20. Март, Неделя :: VK Cup 2016: Qual Round 2, от 11:00 часа
20. Март, Неделя :: CodeChef Cook-off #68, от 18:00 часа
25. Март, Петък :: CodeForces Educational Round #10, от 15:00 часа
25. Март, Петък :: CodeIT: Round 5 (Marathon), до 11-ти Април
26. Март, Събота :: 25 Years NBU Contest, от 10:00 часа
26. Март, Събота :: TopCoder Open 2016: Round 1A, от 18:00 часа
28. Март, Понеделник :: VK Cup 2016: Round 1, от 19:30 часа
29. Март, Вторник :: TopCoder SRM 686, от 4:00 часа
30. Март, Понеделник :: CodeForces #346 (Div2), от 18:00 часа

Февруари, 2016

4. Февруари, Четвъртък :: CodeForces AimTech Round, от 19:00 часа
6. Февруари, Събота :: COCI 2015-2016, Round 6, от 16:00 часа
6. Февруари, Събота :: TopCoder SRM 681, от 19:00 часа
7. Февруари, Неделя :: CodeForces #342 (Div2), от 11:00 часа
10. Февруари, Сряда :: CodeForces Educational Round #7, от 17:00 часа
11. Февруари, Четвъртък :: Google HashCode: Qualification Round, от 19:30 часа
13. Февруари, Събота :: 8VC Venture Cup: Elimination Round, от 19:30 часа
19. Февруари, Петък :: CodeForces Educational Round #8, от 17:00 часа
19. Февруари, Петък :: USACO 2015-2016: Third Contest, до 22. Февруари
20. Февруари, Събота :: Timus: NEERC 2016, от 10:00 часа
20. Февруари, Събота :: CodeForces #343 (Div2), от 18:30 часа
21. Февруари, Неделя :: CodeChef Cook-off #67, от 18:00 часа
23. Февруари, Вторник :: TopCoder SRM 682, от 4:00 часа
26. Февруари, Петък :: Manthan, Codefest 16, от 19:00 часа
27. Февруари, Събота :: NBU February Contest, от 10:00 часа
28. Февруари, Неделя :: Deadline24: Qualification Round, от 10:00 часа
28. Февруари, Неделя :: CodeIT: Round 4 (Sprint), от 16:00 часа
28. Февруари, Неделя :: 8VC Venture Cup: Final Round, от 20:00 часа
29. Февруари, Понеделник :: TopCoder SRM 683, от 14:00 часа
29. Февруари, Понеделник :: VeeRoute Marathon, до 13-ти Март

Януари, 2016

8. Януари, Петък :: НОИ 2015-2016: Общински кръг, от 14:00 часа
8. Януари, Петък :: CodeForces #338 (Div2), от 16:00 часа
9. Януари, Събота :: Facebook Hackercup: Qualification, до 11-ти Януари
11. Януари, Понеделник :: CodeForces Educational Round #5, от 17:00 часа
13. Януари, Сряда :: TopCoder SRM 678, от 4:00 часа
14. Януари, Четвъртък :: CodeForces #339 (Div1, Div2), от 18:30 часа
15. Януари, Петък :: USACO 2015-2016: Second Contest, до 18. Януари
16. Януари, Събота :: NBU January Contest, от 10:00 часа
16. Януари, Събота :: COCI 2015-2016, Round 5, от 16:00 часа
16. Януари, Събота :: Facebook Hackercup: Round 1, от 20:00 часа
20. Януари, Сряда :: TopCoder SRM 679, от 14:00 часа
21. Януари, Четвъртък :: CodeForces Educational Round #6, от 17:00 часа
23. Януари, Събота :: CodeForces #340 (Div2), от 17:30 часа
23. Януари, Събота :: Facebook Hackercup: Round 2, от 20:00 часа
24. Януари, Неделя :: CodeChef Cook-off #66, от 18:00 часа
28. Януари, Четвъртък :: TopCoder SRM 680, от 18:00 часа
29. Януари, Петък :: CodeForces Wunder Fund Round, от 19:00 часа
30. Януари, Събота :: Facebook Hackercup: Round 3, от 20:00 часа
31. Януари, Неделя :: CodeForces #341 (Div2), от 16:00 часа

Декември, 2015

1. Декември, Вторник :: TopCoder SRM 674, от 4:00 часа
1. Декември, Вторник :: CodeForces #334 (Div1, Div2), от 17:35 часа
5. Декември, Събота :: NBU December Contest, от 10:00 часа
9. Декември, Сряда :: CodeForces #335 (Div1, Div2), от 18:05 часа
10. Декември, Четвъртък :: TopCoder SRM 675, от 14:00 часа
11. Декември, Петък:: USACO 2015-2016: First Contest, до 14. Декември
13. Декември, 2015 :: Турнир за Купата на Декана, 2015, от 10:00 часа
18. Декември, Петък :: TopCoder SRM 676, от 18:00 часа
18. Декември, Петък :: Code IT 2015-2016, Round 3 (Marathon), до 8. Януари
19. Декември, Събота :: COCI 2015-2016, Round 4, от 16:00 часа
19. Декември, Събота :: CodeForces Educational Round #3, от 17:00 часа
20. Декември, Неделя :: CodeChef Cook-off #65, от 18:00 часа
23. Декември, Сряда :: CodeForces #336 (Div1, Div2), от 18:35 часа
25. Декември, Петък :: CodeForces Educational Round #4, от 17:00 часа
26. Декември, Събота :: TopCoder SRM 677, от 19:00 часа
27. Декември, Неделя :: CodeForces #337 (Div2), от 13:05 часа
30. Декември, Сряда :: CodeForces Goodbye 2015, от 17:05 часа

Ноември, 2015

4. Ноември, Сряда :: CodeForces #329 (Div2), от 18:30 часа
7. Ноември, Събота :: COCI 2015-2016, Round 2, от 17:00 часа
8. Ноември, Неделя :: CodeForces #330 (Div1, Div2), от 18:30 часа
10. Ноември, Вторник :: TCO 2015: Algorithm Semifinals, от 18:00 часа
10. Ноември, Вторник :: TCO 2015: Algorithm Finals, от 23:00 часа
13. Ноември, Петък :: CodeForces Educational Round #1, от 17:00 часа
15. Ноември, Неделя :: CodeForces #331 (Div2), от 18:35 часа
18. Ноември, Сряда :: TopCoder SRM 673, от 18:00 часа
20. Ноември, Петък :: CodeForces #332 (Div2), от 18:35 часа
22. Ноември, Неделя :: Code IT 2015-2016, Round 2 (Sprint), от 10:00 часа
22. Ноември, Неделя :: CodeChef Cook-off #64, от 18:00 часа
24. Ноември, Вторник :: CodeForces #333 (Div1, Div2), от 18:35 часа
27. Ноември, Петък :: CodeForces Educational Round #2, от 17:00 часа
28. Ноември, Събота :: Есенен Турнир по Информатика 2015, от 9:00 часа
28. Ноември, Събота :: COCI 2015-2016, Round 3, от 17:00 часа

Октомври, 2015

3. Октомври, Събота :: CodeForces #323 (Div1, Div2), от 19:30 часа
6. Октомври, Вторник :: CodeForces #324 (Div2), от 19:30 часа
10. Октомври, Събота :: TopCoder SRM 670, от 19:00 часа
12. Октомври, Понеделник :: CodeForces #325 (Div1, Div2), от 12:00 часа
12. Октомври, Понеделник :: TopCoder Marathon 89, до 26-ти Октомври
14. Октомври, Сряда :: TopCoder SRM 671, от 18:00 часа
15. Октомври, Четвъртък :: CodeForces #326 (Div1, Div2), от 19:30 часа
16. Октомври, Петък :: Code IT 2015-2016, Round 1 (Marathon), до 6-ти Ноември
17. Октомври, Събота :: Marathon24: Qual Round, от 10:00 часа
17. Октомври, Събота :: Timus: Ural Regional School Contest, от 11:00 часа
17. Октомври, Събота :: ACM ICPC Regional: NEERC South, от 11:00 часа
17. Октомври, Събота :: COCI 2015-2016, Round 1, от 17:00 часа
18. Октомври, Неделя :: CodeChef Cook-off #63, от 19:00 часа
21. Октомври, Сряда :: TopCoder SRM 672, от 4:00 часа
25. Октомври, Неделя :: CodeForces #327 (Div1, Div2), от 11:00 часа
31. Октомври, Събота :: CodeForces #328 (Div2), от 18:30 часа

Септември, 2015

5. Септември, Събота :: TopCoder Open 2015: Round 3A, от 19:00 часа
6. Септември, Неделя :: BubbleCup 8: Online Mirror, от 11:00 часа
10. Септември, Четвъртък :: CodeForces #319 (Div1, Div2), от 19:30
11. Септември, Петък :: TopCoder SRM 667, от 18:00 часа
15. Септември, Вторник :: TopCoder Marathon 88, до 29-ти Септември
16. Септември, Сряда :: TopCoder SRM 668, от 4:00 часа
16. Септември, Сряда :: CodeForces #320 (Div1, Div2), от 18:00 часа
19. Септември, Събота :: TopCoder Open 2015: Round 3B, от 19:00 часа
20. Септември, Неделя :: CodeChef Cook-off #62, от 19:00 часа
22. Септември, Вторник :: CodeForces #321 (Div2), от 19:30 часа
28. Септември, Понеделник :: CodeForces #322 (Div2), от 12:00 часа
28. Септември, Понеделник :: TopCoder SRM 669, от 14:00 часа

Август, 2015

1. Август, Събота :: TopCoder SRM 664, от 19:00 часа
5. Август, Сряда :: CodeForces #Pi (Div2), от 19:30
10. Август, Понеделник :: CodeForces #315 (Div1, Div2), от 19:30
11. Август, Вторник:: TopCoder SRM 665, от 14:00 часа
13. Август, Четвъртък :: CodeForces #316 (Div2), от 19:30
14. Август, Петък :: Google Code Jam 2015: Finals, от 21:00 часа
22. Август, Събота :: TopCoder Open 2015: Round 2D, от 9:30 часа
22. Август, Събота :: CodeForces #317 (Div1, Div2), от 19:30
23. Август, Неделя :: CodeChef Cook-off #61, от 19:00 часа
26. Август, Сряда:: TopCoder SRM 666, от 4:00 часа
29. Август, Събота :: CodeForces #318 (Div1, Div2), от 19:30

Юли, 2015

2. Юли, Четвъртък :: BOI 2015: Day 2, от 9:00 часа
10. Юли, Петък :: TopCoder SRM 662, от 4:00 часа
14. Юли, Вторник :: CodeForces #312 (Div2), от 18:00 часа
18. Юли, Събота :: TopCoder Open 2015: Round 2C, от 9:00 часа
19. Юли, Неделя :: CodeChef Cook-off #60, от 19:00 часа
22. Юли, Сряда :: CodeForces #313 (Div1, Div2), от 17:00 часа
23. Юли, Четвъртък :: TopCoder SRM 663, от 18:00 часа
28. Юли, Вторник :: IOI 2015: Day 1, от 6:00 часа
30. Юли, Четвъртък :: IOI 2015: Day 2, от 6:00 часа
30. Юли, Четвъртък :: VK Cup 2015: Finals (online mirror), от 19:00 часа

Юни, 2015

4. Юни, Четвъртък :: TopCoder SRM 660, от 14:00 часа
4. Юни, Четвъртък :: CodeForces #306 (Div2), от 19:30 часа
6. Юни, Събота:: Yandex Algorithm 2015: Round 3, от 13:00 часа
6. Юни, Събота :: Looksery Cup 2015, от 16:00 часа
12. Юни, Петък :: TopCoder SRM 661, от 4:00 часа
12. Юни, Петък :: CodeForces #307 (Div2), от 19:30 часа
13. Юни, Събота:: Yandex Algorithm 2015: Round 2.2, от 8:00 часа
13. Юни, Събота :: Пролетен Турнир по Информатика, Ямбол 2015, от 9:00 часа
13. Юни, Събота :: Google Code Jam 2015, Round 3, от 17:00
18. Юни, Четвъртък :: CodeForces #308 (Div2), от 19:30 часа
20. Юни, Събота :: Internet Problem Solving Contest 2015, от 14:00 часа
21. Юни, Неделя :: TopCoder Open 2015: Round 2B, от 0:00 часа
21. Юни, Неделя :: CodeChef Cook-off #59, от 19:00 часа
22. Юни, Понеделник :: TCO 2015: Marathon Round 3, до 6-ти Юли
24. Юни, Сряда :: CodeForces #309 (Div1, Div2), от 19:30 часа
27. Юни, Събота :: Challenge 24: Final, от 8:00
27. Юни, Събота :: CodeForces #310 (Div1, Div2), от 17:00 часа
30. Юни, Вторник :: BOI 2015: Day 1, от 9:00 часа
30. Юни, Вторник :: CodeForces #311 (Div2), от 18:00 часа

Май, 2015

2. Май, Събота :: Google Code Jam 2015: Round 1B, от 19:00
3. Май, Неделя :: Timus: Ural Championship 2015, от 11:00 часа
3. Май, Неделя :: VK Cup 2015, Round 3, от 19:00 часа
3. Май, Неделя :: Yandex Algorithm 2015: Warm Up, от 22:00 часа
5. Май, Вторник :: TopCoder SRM 658, от 18:00 часа
7. Май, Четвъртък :: CodeForces #302 (Div1, Div2), от 19:30 часа
9. Май, Събота :: Републиканска Студентска Олимпиада, от 10:00 часа
9. Май, Събота :: TopCoder Open 2015: Round 1C, от 19:00 часа
10. Май, Неделя :: Google Code Jam 2015: Round 1C, от 12:00
13. Май, Сряда :: TopCoder SRM 659, от 4:00 часа
17. Май, Неделя :: Yandex Algorithm 2015: Qualification, virtual contest
18. Май, Понеделник :: CodeIT 2014-2015: Final, от 8:00 часа
19. Май, Вторник :: CodeForces #303 (Div2), от 19:30 часа
22. Май, Петък :: CodeForces #304 (Div2), от 19:30 часа
24. Май, Неделя :: CodeChef Cook-off #58, от 18:00 часа
24. Май, Неделя :: Yandex Algorithm 2015: Round 1, от 21:00 часа
25. Май, Понеделник :: TCO 2015: Marathon Round 2, до 6-ти Юни
26. Май, Вторник :: CodeForces #305 (Div1, Div2), от 19:30 часа
30. Май, Събота:: Yandex Algorithm 2015: Round 2, от 5:00 часа
30. Май, Събота :: Google Code Jam 2015, Round 2, от 17:00
31. Май, Неделя :: TopCoder Open 2015: Round 2A, от 15:00 часа

Април, 2015

4. Април, Събота :: Zepto Code Rush 2015, от 19:30 часа
9. Април, Четвъртък :: TopCoder SRM 655, от 18:00 часа
11. Април, Събота :: Google Code Jam 2015, Qual Round, от 2:00
11. Април, Събота :: TopCoder Open 2015, Round 1A, от 19:00 часа
12. Април, Неделя :: CodeForces #298 (Div2), от 19:00 часа
14. Април, Вторник :: CodeForces #299 (Div1, Div2), от 19:30 часа
17. Април, Петък :: TopCoder SRM 656, от 14:00 часа
17. Април, Петък :: VK Cup 2015, Round 2, от 19:00 часа
18. Април, Събота :: Google Code Jam 2015, Round 1A, от 4:00
19. Април, Неделя :: Code IT 2014-2015, Round 6, от 10:00 часа
19. Април, Неделя :: OpenCup 2015, Round 13, от 12:00 часа
19. Април, Неделя :: CodeChef Cook-off #57, от 18:00 часа
25. Април, Събота :: НОИ 2015, Републикански Кръг, Ден 1, от 8:30 часа
25. Април, Събота :: Timus Palindromic Contest, от 11:00 часа
25. Април, Събота :: TopCoder Open 2015: Round 1B, от 19:00 часа
26. Април, Неделя :: НОИ 2015, Републикански Кръг, Ден 2, от 8:30 часа
26. Април, Неделя :: OpenCup 2015, Round 14, от 11:00 часа
26. Април, Неделя :: CodeForces #300 (Both Divisions), от 19:30 часа
28. Април, Вторник :: TopCoder SRM 657, от 4:00 часа
30. Април, Четвъртък :: CodeForces #301 (Div2), от 19:30 часа

Март, 2015

1. Март, Неделя :: OpenCup 2014: Round 10, от 10:00 часа
2. Март, Понеделник :: CodeForces #295 (Div1, Div2), от 9:00 часа
7. Март, Събота :: COCI 2014-2015: Contest 6, от 16:00 часа
9. Март, Понеделник :: TopCoder SRM 652, от 17:00 часа
14. Март, Събота :: Code IT 2014-2015, Round 5, до 4-ти Април
17. Март, Вторник :: TopCoder SRM 653, от 13:00 часа
17. Март, Вторник :: CodeForces #296 (Div1, Div2), от 18:30 часа
21. Март, Събота :: VK Cup 2015 (online version), от 18:30 часа
22. Март, Неделя :: CodeChef Cook-off #56, от 18:00 часа
26. Март, Четвъртък :: TopCoder SRM 654, от 3:00 часа
26. Март, Четвъртък :: CodeForces #297 (Div2), от 18:30 часа
28. Март, Събота :: VK Cup 2015, Wildcard Round 1, от 19:00 часа

Февруари, 2015

1. Февруари, Неделя :: OpenCup 2014: Round 6, от 10:00 часа
2. Февруари, Понеделник :: TopCoder SRM 648, от 14:00 часа
2. Февруари, Понеделник :: CodeForces #290 (Div1, Div2), от 18:30 часа
7. Февруари, Събота :: COCI 2014-2015: Contest 6, от 16:00 часа
7. Февруари, Събота :: Rockethon 2015, от 19:00 часа
8. Февруари, Неделя :: OpenCup 2014: Round 7, от 11:00 часа
10. Февруари, Вторник :: TopCoder SRM 649, от 18:00 часа
14. Февруари, Събота :: CodeForces #291 (Div2), от 18:30 часа
15. Февруари, Неделя :: OpenCup 2014: Round 8, от 11:00 часа
15. Февруари, Неделя :: CodeChef February Cook-off, от 18:00 часа
17. Февруари, Вторник :: CodeForces #292 (Div1, Div2), от 18:30 часа
18. Февруари, Сряда :: TopCoder SRM 650, от 4:00 часа
20. Февруари, Петък :: USACO 2014-2015: February Contest, до 23. Февруари
21. Февруари, Събота :: Code IT 2014-2015, Round 4, от 10:00 часа
21. Февруари, Събота :: Challenge 24: Preliminary Contest, от 11:00 часа
22. Февруари, Неделя :: OpenCup 2014: Round 9, от 11:00 часа
24. Февруари, Вторник :: CodeForces #293 (Div2), от 18:30 часа
28. Февруари, Събота :: Зимни Състезания по Информатика 2015, от 8:00 часа
28. Февруари, Събота :: Challenge 24: Qualification Contest, от 11:00 часа
28. Февруари, Събота :: CodeForces #294 (Div2), от 15:00 часа
28. Февруари, Събота :: TopCoder SRM 651, от 19:00 часа

Януари, 2015

2. Януари, Петък :: TopCoder SRM 644, от 14:00 часа
4. Януари, Неделя :: НОИ 2015: Общински Кръг, от 8:00 часа
9. Януари, Петък :: Facebook Hackercup 2015: Qual Round, до 11. Януари
12. Януари, Понеделник :: Codeforces Round #285 (Div1, Div2), от 11:00 часа
12. Януари, Понеделник :: TopCoder SRM 645, от 18:00 часа
16. Януари, Петък :: TopCoder SRM 646, от 4:00 часа
16. Януари, Петък :: USACO 2014-2015: January Contest, до 19. Януари
17. Януари, Събота :: COCI 2014-2015: Contest 5, от 16:00 часа
17. Януари, Събота :: Facebook Hackercup 2015: Round 1, от 20:00 часа
18. Януари, Неделя :: Codeforces Round #286 (Div1, Div2), от 15:00 часа
18. Януари, Неделя :: CodeChef January Cook-off, от 19:00 часа
23. Януари, Петък :: Codeforces Round #287 (Div2), от 18:00 часа
24. Януари, Събота :: TopCoder SRM 647, от 19:00 часа
24. Януари, Събота :: Facebook Hackercup 2015: Round 2, от 23:00 часа
27. Януари, Вторник :: Codeforces Round #288 (Div2), от 18:30 часа
31. Януари, Събота :: Codeforces Round #289 (Div2), от 14:00 часа
31. Януари, Събота :: Facebook Hackercup 2015: Round 3, от 23:00 часа

Декември, 2014

1. Декември, 2014 :: Codeforces Round #280 (Div2), от 18:30 часа
3. Декември, 2014 :: Codeforces Round #281 (Div2), от 17:00 часа
6. Декември, 2014 :: Quora Haqathon (@Hackerrank), от 23:00 часа
9. Декември, 2014 :: TopCoder SRM 640, от 19:00 часа
11. Декември, 2014 :: TopCoder SRM 641, от 18:00 часа
12. Декември, 2014 :: USACO 2014-2015: December Contest, до 15. Декември
13. Декември, 2014 :: Codeforces Round #282 (Div1, Div2), от 18:30 часа
14. Декември, 2014 :: Турнир за Купата на Декана 2014, от 10:00 часа
14. Декември, 2014 :: OpenCup 2014: Round 5, от 11:00 часа
17. Декември, 2014 :: TopCoder SRM 642, от 4:00 часа
17. Декември, 2014 :: Codeforces Round #283 (Div1, Div2), от 18:30 часа
20. Декември, 2014 :: COCI 2014-2015: Contest 4, от 16:00 часа
21. Декември, 2014 :: CodeChef December Cook-off, от 19:00 часа
22. Декември, 2014 :: Code IT 2014-2015, Round 3, до 11. Януари
24. Декември, 2014 :: Codeforces Round #284 (Div1, Div2), от 18:30 часа
27. Декември, 2014 :: TopCoder SRM 643, от 19:00 часа
30. Декември, 2014 :: Codeforces: Good Bye 2014 (Div1, Div2), от 17:00 часа

Ноември, 2014

2. Ноември, 2014 :: OpenCup 2014: Round 2, от 9:00 часа
3. Ноември, 2014 :: TopCoder SRM 638, от 04:00 часа
5. Ноември, 2014 :: Codeforces Round #276 (Div1, Div2), от 18:30 часа
8. Ноември, 2014 :: COCI 2014-2015: Contest 2, от 16:00 часа
10. Ноември, 2014 :: Codeforces Round #277 (Div2), от 18:30 часа
15. Ноември, 2014 :: Timus: Ural FU Dandelion Contest, от 10:00 часа
16. Ноември, 2014 :: Code IT 2014-2015, Round 2, от 10:00 часа
16. Ноември, 2014 :: OpenCup 2014: Round 3, от 10:00 часа
18. Ноември, 2014 :: TCO 2014, Algorithm Semifinal 1, от 18:30 часа
18. Ноември, 2014 :: TCO 2014, Algorithm Semifinal 2, от 22:30 часа
19. Ноември, 2014 :: TCO 2014, Algorithm Wildcard, от 04:00 часа
19. Ноември, 2014 :: TCO 2014, Algorithm Final, от 22:30 часа
21. Ноември, 2014 :: Codeforces Round #278 (Div1, Div2), от 18:30 часа
22. Ноември, 2014 :: Есенен Турнир по Информатика, 2014, от 8:00 часа
23. Ноември, 2014 :: OpenCup 2014: Round 4, от 10:00 часа
23. Ноември, 2014 :: Codeforces Round #279 (Div2), от 11:00 часа
23. Ноември, 2014 :: CodeChef November Cook-off, от 19:00 часа
28. Ноември, 2014 :: TopCoder SRM 639, от 14:00 часа
29. Ноември, 2014 :: COCI 2014-2015: Contest 3, от 16:00 часа

Октомври, 2014

4. Октомври, 2014 :: TopCoder SRM 635, от 19:00 часа
5. Октомври, 2014 :: Bayan Programming Contest: Warmup Round, от 16:00 часа
6. Октомври, 2014 :: Codeforces Round #271 (Div2), от 18:30 часа
9. Октомври, 2014 :: Bayan Programming Contest: Qualification, до 11-ти Октомври
11. Октомври, 2014 :: NEERC 2014, Eastern subregional, от 10:00 часа
12. Октомври, 2014 :: Codeforces Round #272 (Div1, Div2), от 17:00 часа
14. Октомври, 2014 :: TopCoder SRM 636, от 14:00 часа
16. Октомври, 2014 :: Codeforces Round #273 (Div2), от 18:30 часа
18. Октомври, 2014 :: COCI 2014-2015: Contest 1, от 17:00 часа
19. Октомври, 2014 :: OpenCup 2014: Round 1, от 10:00 часа
19. Октомври, 2014 :: Codeforces Round #274 (Div1, Div2), от 12:00 часа
19. Октомври, 2014 :: Bayan Programming Contest: Elimination, от 17:30 часа
19. Октомври, 2014 :: CodeChef October Cook-off, от 19:00 часа
22. Октомври, 2014 :: Code IT 2014-2015, Round 1, до 9. Ноември
23. Октомври, 2014 :: TopCoder SRM 637, от 18:00 часа
24. Октомври, 2014 :: Codeforces Round #275 (Div1, Div2), от 20:00 часа
25. Октомври, 2014 :: Timus: Ural School Programming Contest 2014, от 10:00 часа

Септември, 2014

5. Септември, 2014 :: TopCoder SRM 632, от 14:00 часа
7. Септември, 2014 :: Codeforces Round #265 (Div1, Div2), от 18:30 часа
12. Септември, 2014 :: Codeforces Round #266 (Div2), от 18:30 часа
17. Септември, 2014 :: TopCoder SRM 633, от 18:00 часа
18. Септември, 2014 :: Codeforces Round #267 (Div2), от 18:30 часа
20. Септември, 2014 :: Codeforces Round #268 (Div1, Div2), от 16:00 часа
21. Септември, 2014 :: CodeChef September Cook-off, от 19:00 часа
26. Септември, 2014 :: TopCoder SRM 634, от 4:00 часа
26. Септември, 2014 :: Codeforces Round #269 (Div2), от 18:30 часа
28. Септември, 2014 :: Codeforces Round #270 (Div1, Div2), от 18:30 часа

Август, 2014

1. Август, 2014 :: Yandex Algorithm: Final, от 15:00 часа
1. Август, 2014 :: Codeforces Round #259 (Div1, Div2), от 18:30 часа
2. Август, 2014 :: CodeIT Test Round, от 10:00 часа
8. Август, 2014 :: Codeforces Round #260 (Div1, Div2), от 18:30 часа
9. Август, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 3B, от 19:00 часа
10. Август, 2014 :: MemSQL Start[c]UP 2.0, Round 2, от 20:00 часа
12. Август, 2014 :: Balkan Olympiad in Informatics: Day 1, от 8:00 часа
12. Август, 2014 :: TopCoder SRM 629, от 18:00 часа
14. Август, 2014 :: Balkan Olympiad in Informatics: Day 2, от 8:00 часа
15. Август, 2014 :: Google Code Jam 2014: Finals, от 19:00 часа
15. Август, 2014 :: Codeforces Round #261 (Div2), от 18:30 часа
20. Август, 2014 :: Codeforces Round #262 (Div2), от 18:30 часа
22. Август, 2014 :: TopCoder SRM 630, от 04:00 часа
24. Август, 2014 :: CodeChef August Cook-off, от 19:00 часа
26. Август, 2014 :: Codeforces Round #263 (Div1, Div2), от 17:00 часа
29. Август, 2014 :: Bayan Programming Contest: Shortcut Round, от 16:00 часа
30. Август, 2014 :: TopCoder SRM 631, от 19:00 часа

Юли, 2014

5. Юли, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 2C, от 19:00 часа
6. Юли, 2014 :: Codeforces Round #254 (Div1, Div2), от 16:00 часа
10. Юли, 2014 :: TopCoder SRM 627, от 18:00 часа
13. Юли, 2014 :: Codeforces Round #255 (Div1, Div2), от 16:00 часа
15. Юли, 2014 :: IOI 2014: Day 1, от 4:00
17. Юли, 2014 :: IOI 2014: Day 2, от 4:00
17. Юли, 2014 :: Codeforces Round #256 (Div2), от 17:00 часа
19. Юли, 2014 :: Codeforces Round #257 (Div1, Div2), от 16:00 часа
20. Юли, 2014 :: CodeChef Cook-off 48, от 19:00 часа
22. Юли, 2014 :: TopCoder SRM 628, от 14:00 часа
24. Юли, 2014 :: Codeforces Round #258 (Div2), от 18:30 часа
26. Юли, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 3A, от 19:00 часа
27. Юли, 2014 :: MemSQL Start[c]UP 2.0, Round 1, от 20:00 часа

Юни, 2014

1. Юни, 2014 :: Yandex Algorithm: Round 1, от 4:00 часа
1. Юни, 2014 :: Codeforces Round #250 (Div1, Div2), от 16:00 часа
4. Юни, 2014 :: Codeforces Round #251 (Div2), от 18:30 часа
5. Юни, 2014 :: TopCoder SRM 623, от 4:00 часа
6. Юни, 2014 :: Yandex Algorithm: Round 2, от 20:00 часа
7. Юни, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 2B, от 19:00 часа
8. Юни, 2014 :: Codeforces Round #252 (Div2), от 18:30 часа
12. Юни, 2014 :: TopCoder SRM 624, от 18:00 часа
13. Юни, 2014 :: Zepto Code Rush, от 18:30 часа
14. Юни, 2014 :: Пролетен Турнир по Програмиране, 2014, от 9:00 часа
14. Юни, 2014 :: GCJ 2014: Round 3, от 17:00 часа
15. Юни, 2014 :: Yandex Algorithm: Round 3, от 12:00 часа
15. Юни, 2014 :: Internet Problem Solving Contest 2014, от 14:00 часа
19. Юни, 2014 :: TopCoder SRM 625, от 14:00 часа
19. Юни, 2014 :: Codeforces Round #253 (Div1, Div2), от 18:30 часа
22. Юни, 2014 :: CodeChef Cook-off 47, от 19:00 часа
25. Юни, 2014 :: ACM ICPC World Finals 2014, от 7:00 часа
25. Юни, 2014 :: TCO 2014: Marathon Round 3, до 9. Юли
28. Юни, 2014 :: TopCoder SRM 626, от 19:00 часа

Май, 2014

2. Май, 2014 :: Codeforces Round #244 (Div2), от 18:30 часа
3. Май, 2014 :: GCJ 2014: Round 1B, от 19:00 часа
5. Май, 2014 :: TopCoder SRM 619, от 14:00 часа
10. Май, 2014 :: TopCoder SRM 620, от 19:00 часа
11. Май, 2014 :: GCJ 2014: Round 1C, от 12:00 часа
11. Май, 2014 :: Codeforces Round #245 (Div1, Div2), от 18:30 часа
12. Май, 2014 :: CodeIT 2013, Final Round, от 8:00 часа
15. Май, 2014 :: Codeforces Round #246 (Div2), от 18:30 часа
16. Май, 2014 :: Yandex Algorithm 2014: Warm-up Round, от 20:00 часа
17. Май, 2014 :: Републиканска Студентска Олимпиада, от 9:00 часа
17. Май, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 2A, от 19:00 часа
18. Май, 2014 :: CodeChef Cook-off 46, от 19:00 часа
20. Май, 2014 :: TopCoder SRM 621, от 18:00 часа
21. Май, 2014 :: Codeforces Round #247 (Div2), от 18:30 часа
21. Май, 2014 :: TCO 2014: Marathon Round 2, до 4. Юни
24. Май, 2014 :: Codeforces Round #248 (Div1, Div2), от 10:00 часа
24. Май, 2014 :: Yandex Algorithm 2014: Qualification, от 23:00 часа
29. Май, 2014 :: TopCoder SRM 622, от 4:00 часа
30. Май, 2014 :: Codeforces Round #249 (Div2), от 18:30 часа
31. Май, 2014 :: GCJ 2014: Round 2, от 17:00 часа

Април, 2014

1. Април, 2014 :: Codeforces: April Fool's Day contest, от 18:30 часа
4. Април, 2014 :: USACO 2013-2014: US Open, до 7. Април
4. Април, 2014 :: TopCoder SRM 615, от 14:00 часа
6. Април, 2014 :: OpenCup 2013: Round 12, от 10:00 часа
6. Април, 2014 :: Codeforces Round #240 (Div1, Div2), от 18:30 часа
9. Април, 2014 :: TCO 2014: Marathon Round 1, до 23. Април
10. Април, 2014 :: TopCoder SRM 616, от 18:00 часа
12. Април, 2014 :: GCJ 2014: Qualification Round, от 2:00 (24 часа)
12. Април, 2014 :: COCI 2013-2014: Finals, от 17:00 часа
12. Април, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 1A, от 19:00 часа
13. Април, 2014 :: CodeIT 2013, Round 6, от 10:00 часа
13. Април, 2014 :: OpenCup 2013: Round 13, от 11:00 часа
13. Април, 2014 :: KTH Challenge 2014 online contest, от 12:00 часа
14. Април, 2014 :: Coder-Strike (Qualification Round), от 23:00 (продължава 24 часа)
17. Април, 2014 :: Russian Code Cup 2014, от 18:30 часа
18. Април, 2014 :: Coder-Strike (Round 1), от 19:00 часа
19. Април, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 1B, от 19:00 часа
20. Април, 2014 :: OpenCup 2013: Round 14, от 10:00 часа
20. Април, 2014 :: Coder-Strike (Round 2), от 10:00 часа
20. Април, 2014 :: CodeChef Cook-off 45, от 19:00 часа
21. Април, 2014 :: TopCoder SRM 617, от 15:00 часа
22. Април, 2014 :: Coder-Strike (Finals), от 15:00 часа
25. Април, 2014 :: TopCoder SRM 618, от 4:00 часа
25. Април, 2014 :: Codeforces Round #242 (Div2), от 10:00 часа
26. Април, 2014 :: GCJ 2014: Round 1A, от 4:00 часа
26. Април, 2014 :: НОИ 2013-2014: Републикански кръг, Ден 1, от 8:00 часа
26. Април, 2014 :: TCO 2014: Algorithm Round 1C, от 19:00 часа
27. Април, 2014 :: НОИ 2013-2014: Републикански кръг, Ден 2, от 8:00 часа
27. Април, 2014 :: Codeforces Round #243 (Div1, Div2), от 18:30 часа

Март, 2014

1. Март, 2014 :: Зимни Състезания по Информатика 2014, от 8:00 часа
1. Март, 2014 :: Codeforces Round #233 (Div1, Div2), от 17:30 часа
2. Март, 2014 :: OpenCup 2013: Round 10, от 9:00 часа
4. Март, 2014 :: TopCoder SRM 611, от 14:00 часа
5. Март, 2014 :: Codeforces Round #234 (Div2), от 17:30 часа
7. Март, 2014 :: USACO 2013-2014: March Contest, до 10. Март
8. Март, 2014 :: COCI 2013-2014: Contest 6, от 16:00 часа
10. Март, 2014 :: Codeforces Round #235 (Div2), от 17:30 часа
11. Март, 2014 :: Google Code Jam 2014 Registration, до 12. Април
12. Март, 2014 :: TopCoder SRM 612, от 3:00 часа
12. Март, 2014 :: CodeIT 2013, Round 5, до 31. Март
16. Март, 2014 :: Codeforces Round #236 (Div1, Div2), от 17:30 часа
19. Март, 2014 :: Codeforces Round #237 (Div2), от 17:30 часа
21. Март, 2014 :: TopCoder SRM 613, от 17:00 часа
22. Март, 2014 :: Codeforces Round #238 (Div1, Div2), от 17:30 часа
23. Март, 2014 :: OpenCup 2013: Round 11, от 9:00 часа
23. Март, 2014 :: CodeChef Cook-off 44, от 18:00 часа
29. Март, 2014 :: НОИ: Областен Кръг, от 8:30 часа
29. Март, 2014 :: TopCoder SRM 614, от 18:00 часа
30. Март, 2014 :: Codeforces Round #239 (Div1, Div2), от 10:00 часа

Февруари, 2014

2. Февруари, 2014 :: OpenCup 2013: Round 6, от 9:00 часа
3. Февруари, 2014 :: TopCoder SRM 607, от 14:00 часа
3. Февруари, 2014 :: Codeforces Round #228 (Div1, Div2), от 17:30 часа
7. Февруари, 2014 :: TopCoder SRM 608, от 18:00 часа
7. Февруари, 2014 :: USACO 2013-2014: February Contest, до 10. Февруари
7. Февруари, 2014 :: TopCoder MM AlleleClassifier, до 17. Февруари
8. Февруари, 2014 :: Challenge24, EC (Qualifications), от 11:00 часа
9. Февруари, 2014 :: OpenCup 2013: Round 7, от 9:00 часа
9. Февруари, 2014 :: CodeIT 2013, Round 4, от 10:00 часа
11. Февруари, 2014 :: Codeforces Round #229 (Div2), от 17:30 часа
14. Февруари, 2014 :: TopCoder MM OctaveClassifier, до 24. Февруари
15. Февруари, 2014 :: COCI 2013-2014: Contest 5, от 16:00 часа
15. Февруари, 2014 :: TopCoder SRM 609, от 19:00 часа
16. Февруари, 2014 :: OpenCup 2013: Round 8, от 9:00 часа
16. Февруари, 2014 :: CodeChef Cook-off 43, от 18:00 часа
16. Февруари, 2014 :: Rocket Fuel Contest, от 20:00 часа
18. Февруари, 2014 :: Codeforces Round #230 (Div1, Div2), от 15:00 часа
20. Февруари, 2014 :: Codeforces Round #231 (Div2), от 17:30 часа
23. Февруари, 2014 :: OpenCup 2013: Round 9, от 9:00 часа
26. Февруари, 2014 :: TopCoder SRM 610, от 04:00 часа
26. Февруари, 2014 :: Codeforces Round #232 (Div1, Div2), от 17:30 часа

Януари, 2014

5. Януари, 2014 :: НОИ: Общински Кръг, от 8:00 часа
6. Януари, 2014 :: TopCoder SRM 603, от 18:00 часа
10. Януари, 2014 :: USACO 2013-2014: January Contest, до 13. Януари
11. Януари, 2014 :: TopCoder SRM 604, от 19:00 часа
12. Януари, 2014 :: Codeforces Round #223 (Div1, Div2), от 17:30 часа
17. Януари, 2014 :: Codeforces Round #224 (Div2), от 17:30 часа
18. Януари, 2014 :: HackerRank Codesprint 5, от 02:00 часа
18. Януари, 2014 :: COCI 2013-2014: Contest 4, от 16:00 часа
19. Януари, 2014 :: CodeChef Cook-off 42, от 18:00 часа
20. Януари, 2014 :: Codeforces Round #225 (Div1, Div2), от 17:30 часа
21. Януари, 2014 :: TopCoder SRM 605, от 14:00 часа
24. Януари, 2014 :: Codeforces Round #226 (Div2), от 17:30 часа
30. Януари, 2014 :: TopCoder SRM 606, от 04:00 часа
30. Януари, 2014 :: Codeforces Round #227 (Div2), от 17:30 часа

Декември, 2013

1. Декември, 2013 :: Турнир за Купата на Декана 2013, от 10:00 часа
4. Декември, 2013 :: TopCoder SRM 599, от 18:00 часа
7. Декември, 2013 :: Codeforces Round #217 (Div2), от 9:00 часа
7. Декември, 2013 :: COCI 2013-2014: Contest 3, от 16:00 часа
7. Декември, 2013 :: Facebook HackerCup 2013: Round 1, от 20:00 часа
8. Декември, 2013 :: Codeforces Round #218 (Div2), от 11:00 часа
13. Декември, 2013 :: USACO 2013-2014: December Contest, до 16. Декември
13. Декември, 2013 :: Codeforces Round #219 (Div1, Div2), от 16:00 часа
14. Декември, 2013 :: TopCoder SRM 600, от 19:00 часа
14. Декември, 2013 :: Facebook HackerCup 2013: Round 2, от 23:00 часа
15. Декември, 2013 :: OpenCup 2013: Round 5, от 10:00 часа
15. Декември, 2013 :: TopCoder SRM 600.5, от 19:00 часа
18. Декември, 2013 :: Codeforces Round #220 (Div2), от 17:30 часа
21. Декември, 2013 :: Facebook HackerCup 2013: Round 3, от 23:00 часа
22. Декември, 2013 :: TopCoder SRM 601, от 19:00 часа
23. Декември, 2013 :: CodeIT 2013, Round 3, до 17. Януари
24. Декември, 2013 :: Codeforces Round #221 (Div1, Div2), от 16:00 часа
28. Декември, 2013 :: TopCoder SRM 602, от 19:00 часа
29. Декември, 2013 :: Codeforces Round #222 (Div1, Div2), от 17:30 часа
30. Декември, 2013 :: Codeforces Goodbye 2013 Contest, от 17:30 часа

Ноември, 2013

1. Ноември, 2013 :: TopCoder SRM 596, от 17:00 часа
2. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #209 (Div2), от 10:00 часа
3. Ноември, 2013 :: OpenCup 2013: Round 3, от 9:00 часа
5. Ноември, 2013 :: Оставка9. Ноември, 2013 :: Timus Ural School Contest, от 9:00 часа
9. Ноември, 2013 :: COCI 2013-2014: Contest 2, от 16:00 часа
10. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #210 (Div1, Div2), от 19:00 часа
11. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #211 (Div2), от 10:00 часа
12. Ноември, 2013 :: TCO2013 Algorithm Semi 1, от 16:00 часа
12. Ноември, 2013 :: TCO2013 Algorithm Semi 2, от 20:00 часа
13. Ноември, 2013 :: TCO2013 Algorithm Wild Card, от 01:00 часа
13. Ноември, 2013 :: TCO2013 Algorithm Final, от 20:00 часа
14. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #212 (Div2), от 17:30 часа
15. Ноември, 2013 :: USACO 2013-2014: November Contest, до 18. Ноември
16. Ноември, 2013 :: CodeIT 2013, Round 2, от 11:00 часа
17. Ноември, 2013 :: OpenCup 2013: Round 4, от 9:00 часа
19. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #213 (Div1, Div2), от 17:30 часа
20. Ноември, 2013 :: TopCoder SRM 597, от 14:00 часа
21. Ноември, 2013 :: Facebook HackerCup: Qualification Round, до 24-ти Ноември
23. Ноември, 2013 :: Есенен Турнир по Информатика, 2013, от 9:00 часа
24. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #214 (Div2), от 17:30 часа
26. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #215 (Div1, Div2), от 17:30 часа
29. Ноември, 2013 :: TopCoder SRM 598, от 4:00 часа
29. Ноември, 2013 :: Codeforces Round #216 (Div2), от 17:30 часа

Октомври, 2013

1. Октомври, 2013 :: Codeforces Round #203 (Div2), от 18:30 часа
4. Октомври, 2013 :: Codeforces Round #204 (Div1, Div2), от 18:30 часа
5. Октомври, 2013 :: TopCoder SRM 593, от 19:00 часа
6. Октомври, 2013 :: OpenCup 2013: Round 1, от 11:00 часа
10. Октомври, 2013 :: Codeforces Round #205 (Div2), от 18:30 часа
13. Октомври, 2013 :: OpenCup 2013: Round 2, от 10:00 часа
13. Октомври, 2013 :: Codeforces Round #206 (Div1, Div2), от 18:30 часа
14. Октомври, 2013 :: CodeIT 2013, Round 1, до 8. Ноември
15. Октомври, 2013 :: Codeforces Round #207 (Div1, Div2), от 15:00 часа
15. Октомври, 2013 :: TopCoder SRM 594, от 18:00 часа
19. Октомври, 2013 :: Timus Ural FU 2013, от 10:00 часа
19. Октомври, 2013 :: Asseco Programming Marathon24, от 10:00 часа
20. Октомври, 2013 :: CodeChef Cook-off 39, от 19:00 часа
25. Октомври, 2013 :: TopCoder SRM 595, от 4:00 часа
25. Октомври, 2013 :: Codeforces Round #208 (Div2), от 18:30 часа
26. Октомври, 2013 :: Timus NEERC 2013, от 10:00 часа
26. Октомври, 2013 :: Benelux Algorithm Programming Contest, от 14:30 часа

Септември, 2013

7. Септември, 2013 :: Codeforces Round #199 (Div2), от 11:00 часа
7. Септември, 2013 :: TopCoder SRM 590, от 19:00 часа
13. Септември, 2013 :: Codeforces Programmer's Day Contest, от 18:30 часа
14. Септември, 2013 :: Codeforces Round #200 (Div1, Div2), от 18:30 часа
17. Септември, 2013 :: TopCoder SRM 591, от 04:00 часа
20. Септември, 2013 :: Codeforces Round #201 (Div1, Div2), от 18:30 часа
22. Септември, 2013 :: CodeChef Cook-off 38, от 19:00 часа
27. Септември, 2013 :: TopCoder SRM 592, от 14:00 часа
27. Септември, 2013 :: Codeforces Round #202 (Div1, Div2), от 18:30 часа
28. Септември, 2013 :: COCI 2013-2014: Contest 1, от 17:00 часа

Август, 2013

2. Август, 2013 :: TopCoder SRM 587, от 04:00 часа
3. Август, 2013 :: Ural Championship 2013 (Timus), от 10:00 часа
3. Август, 2013 :: MemSQL start[c]up: Round 2, от 20:00 часа
9. Август, 2013 :: Codeforces Round #195 (Div2), от 18:30 часа
12. Август, 2013 :: TopCoder SRM 588, от 18:00 часа
16. Август, 2013 :: Google Code Jam 2013: Finals, от 14:00 часа
16. Август, 2013 :: Codeforces Round #196 (Div1, Div2), от 19:00 часа
22. Август, 2013 :: Yandex 2013: Final, от 13:00 часа
26. Август, 2013 :: Codeforces Round #197 (Div2), от 18:30 часа
27. Август, 2013 :: TopCoder SRM 589, от 14:00 часа
30. Август, 2013 :: Codeforces Round #198 (Div1, Div2), от 18:30 часа

Юли, 2013

1. Юли, 2013 :: TopCoder Test Round, от 18:00 часа
3. Юли, 2013 :: ACM ICPC Finals 2013, от 9:00 часа
4. Юли, 2013 :: Codeforces Round #191 (Div2), от 15:30 часа
8. Юли, 2013 :: IOI 2013: Day 1, от 1:00
8. Юли, 2013 :: Yandex 2013: Qual Round, от 18:00 часа (продължава 24 часа)
10. Юли, 2013 :: IOI 2013: Day 2, от 1:00
10. Юли, 2013 :: TopCoder SRM 584, от 14:00 часа
13. Юли, 2013 :: MemSQL start[c]up: Round 1, от 20:00 часа
14. Юли, 2013 :: Yandex 2013: Round 1, от 20:00 часа
17. Юли, 2013 :: Abbyy Cup 3.0 Finals (online), от 18:30 часа
18. Юли, 2013 :: Yandex 2013: Round 2, от 12:00 часа
19. Юли, 2013 :: TopCoder SRM 585, от 18:00 часа
20. Юли, 2013 :: Codeforces Round #192 (Div1, Div2), от 16:30 часа
22. Юли, 2013 :: Yandex 2013: Round 3, от 4:00 часа
24. Юли, 2013 :: Codeforces Round #193 (Div2), от 18:30 часа
27. Юли, 2013 :: Codeforces Round #194 (Div1, Div2), от 11:30 часа
27. Юли, 2013 :: TopCoder SRM 586, от 19:00 часа

Юни, 2013

1. Юни, 2013 :: Пролетен Турнир по Информатика, Ямбол 2013, от 8:00 часа
1. Юни, 2013 :: Google Code Jam 2013: Round 2, от 17:00 часа
4. Юни, 2013 :: TopCoder SRM 581, от 4:00 часа
5. Юни, 2013 :: TCO 2013: Marathon Round 3, до 19 Юни
7. Юни, 2013 :: Codeforces Round #187 (Div1, Div2), от 18:30 часа
8. Юни, 2013 :: Internet Problem Solving Contest 2013, от 13:00 часа
8. Юни, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 3A, от 19:00 часа
12. Юни, 2013 :: Abbyy Cup 3.0, от 16:00 часа
14. Юни, 2013 :: TopCoder SRM 582, от 14:00 часа
14. Юни, 2013 :: Codeforces Round #188 (Div1, Div2), от 18:30 часа
15. Юни, 2013 :: Timus: Ural FU Contest, от 10:00 часа
15. Юни, 2013 :: Google Code Jam 2013: Round 3, от 17:00 часа
18. Юни, 2013 :: TopCoder SRM 583, от 18:00 часа
22. Юни, 2013 :: Timus: Ural FU Personal Contest, от 10:00 часа
22. Юни, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 3B, от 19:00 часа
23. Юни, 2013 :: Codeforces Round #189 (Div1, Div2), от 16:00 часа
27. Юни, 2013 :: Yandex Algorithm 2013: Test Round, от 20:00 часа
28. Юни, 2013 :: Codeforces Round #190 (Div1, Div2), от 18:30 часа

Май, 2013

1. Май, 2013 :: TCO 2013: Marathon Round 2, до 15-ти Май
3. Май, 2013 :: TopCoder SRM 578, от 4:00 часа
3. Май, 2013 :: OpenCup GP Ural, от 10:00 часа
4. Май, 2013 :: GCJ 2013: Round 1B, от 19:00 часа
5. Май, 2013 :: Codeforces Round #182 (Div1, Div2), от 18:30 часа
11. Май, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 2B, от 19:00 часа
12. Май, 2013 :: GCJ 2013: Round 1C, от 12:00 часа
12. Май, 2013 :: Codeforces Round #183 (Div1, Div2), от 16:00 часа
18. Май, 2013 :: Републиканска Студентска Олимпиада, от 10:00 часа
18. Май, 2013 :: TopCoder SRM 579, от 19:00 часа
19. Май, 2013 :: Codeforces Round #184 (Div2), от 16:00 часа
25. Май, 2013 :: ACM ICPC World Finals Warmup (@UVa), от 12:00 часа
25. Май, 2013 :: TopCoder SRM 580, от 19:00 часа
26. Май, 2013 :: OpenCup GP of South Caucasus, от 10:00 часа
26. Май, 2013 :: Codeforces Round #185 (Div1, Div2), от 18:30 часа
30. Май, 2013 :: Codeforces Round #186 (Div2), от 18:30 часа

Април, 2013

1. Април, 2013 :: Codeforces April Fools Contest, от 18:30
2. Април, 2013 :: Codeforces Round #177 (Div1, Div2), от 18:30 часа
5. Април, 2013 :: USACO 2012-2013 US Open, до 8-ми Април
6. Април, 2013 :: COCI 2012-2013 Final, от 17:00 часа
6. Април, 2013 :: TopCoder SRM 575, от 19:00 часа
7. Април, 2013 :: OpenCup GP America, от 10:00 часа
7. Април, 2013 :: CodeIT 2012, Round 6 (Спринт), от 11:00 часа
7. Април, 2013 :: Codeforces Round #178 (Div2), от 18:30 часа
11. Април, 2013 :: Codeforces Round #179 (Div1, Div2), от 18:30 часа
12. Април, 2013 :: TopCoder SRM 576, от 4:00 часа
13. Април, 2013 :: GCJ 2013: Qual Round, от 2:00 часа (продължава 25 часа)
13. Април, 2013 :: Croc Champ 2013: Qual Round, от 11:00 часа (продължава 48 часа)
14. Април, 2013 :: OpenCup GP Saint Petersburg, от 10:00 часа
15. Април, 2013 :: Croc Champ 2013: Round 1, от 18:30 часа
19. Април, 2013 :: Codeforces Round #180 (Div1, Div2), от 18:30 часа
20. Април, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 2B, от 19:00 часа
21. Април, 2013 :: OpenCup GP Taganrog, от 10:00 часа
22. Април, 2013 :: CodeIT 2012, Final, от 8:00 часа
22. Април, 2013 :: Croc Champ 2013: Round 2, от 18:30 часа
25. Април, 2013 :: Codeforces Round #181 (Div2), от 18:30 часа
26. Април, 2013 :: TopCoder SRM 577, от 18:00 часа
27. Април, 2013 :: GCJ 2013: Round 1А, от 4:00 часа
27. Април, 2013 :: НОИ 2013: Републикански кръг, Ден 1, от 8:00 часа
28. Април, 2013 :: НОИ 2013: Републикански кръг, Ден 2, от 8:00 часа

Март, 2013

2. Март, 2013 :: Зимни Състезания по Информатика 2013, от 8:00 часа
2. Март, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 1B, от 19:00 часа
3. Март, 2013 :: OpenCup GP Kharkiv, от 9:00 часа
4. Март, 2013 :: Codeforces Round #171 (Div2), от 17:30 часа
6. Март, 2013 :: TopCoder SRM 572, от 14:00 часа
8. Март, 2013 :: USACO 2012-2013 February Contest, до 11-ти Март
9. Март, 2013 :: COCI 2012-2013 Contest 6, от 16:00 часа
9. Март, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 1C, от 19:00 часа
10. Март, 2013 :: Codeforces Round #172 (Div1, Div2), от 17:30 часа
13. Март, 2013 :: CodeIT 2012, Round 5 (Маратон), до 3-ти Април
13. Март, 2013 :: Codeforces Round #173 (Div2), от 17:30 часа
15. Март, 2013 :: TopCoder SRM 573, от 3:00 часа
17. Март, 2013 :: OpenCup GP ICL, от 9:00 часа
17. Март, 2013 :: Codeforces Round #174 (Div1, Div2), от 17:30 часа
21. Март, 2013 :: Codeforces Round #175 (Div2), от 17:30 часа
23. Март, 2013 :: Codeforces Round #176 (Div1, Div2), от 10:00 часа
23. Март, 2013 :: Facebook HackerCup Finals, от 18:30 часа
24. Март, 2013 :: CodeChef Cook-Off 32, от 18:00 часа
25. Март, 2013 :: TopCoder SRM 574, от 17:00 часа
27. Март, 2013 :: TCO 2013: Marathon Round 1, до 10-ти Март
29. Март, 2013 :: НОИ 2013: Регионален кръг, от 9:00 часа
31. Март, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 2A, от 19:00 часа

Февруари, 2013

1. Февруари, 2013 :: Codeforces Round #165 (Div1, Div2), от 17:30 часа
2. Февруари, 2013 :: Facebook HackerCup Round 1, от 20:00 часа (продължава 24 часа)
7. Февруари, 2013 :: TopCoder SRM 569, от 04:00 часа
8. Февруари, 2013 :: USACO 2012-2013 February Contest, до 11-ти Февруари
9. Февруари, 2013 :: Facebook HackerCup Round 2, от 23:00 часа
10. Февруари, 2013 :: OpenCup GP Saratov (Div1) , от 9:00 часа
11. Февруари, 2013 :: Codeforces Round #166 (Div2), от 17:30 часа
13. Февруари, 2013 :: TopCoder SRM 570, от 14:00 часа
13. Февруари, 2013 :: Codeforces Round #167 (Div1, Div2), от 17:30 часа
16. Февруари, 2013 :: COCI 2012-2013 Contest 5, от 16:00 часа
16. Февруари, 2013 :: Facebook HackerCup Round 3, от 23:00 часа
17. Февруари, 2013 :: OpenCup GP Saratov (Div2), от 9:00 часа
17. Февруари, 2013 :: CodeIТ 2012, Round 4 (Спринт), от 11:00 часа
17. Февруари, 2013 :: CodeChef Cook-Off 31, от 18:00 часа
19. Февруари, 2013 :: TopCoder SRM 571, от 18:00 часа
20. Февруари, 2013 :: Codeforces Round #168 (Div1, Div2), от 17:30 часа
23. Февруари, 2013 :: TCO 2013: Algorithm Round 1A, от 19:00 часа
24. Февруари, 2013 :: OpenCup GP Ukraine, от 9:00 часа
24. Февруари, 2013 :: Codeforces Round #169 (Div2), от 17:30 часа
28. Февруари, 2013 :: Codeforces Round #170 (Div1, Div2), от 17:30 часа

Януари, 2013

5. Януари, 2013 :: Timus: Ural FU Personal Contest, от 9:00 часа
6. Януари, 2013 :: НОИ 2013: Общински Кръг, от 8:00 часа
7. Януари, 2013 :: HackerCup 2013 Registration, до 27-ми Януари
8. Януари, 2013 :: Codeforces Round #159 (Div2), от 17:30 часа
11. Януари, 2013 :: USACO 2012-2013 January Contest, до 14 Януари
12. Януари, 2013 :: TopCoder SRM 566, от 19:00 часа
13. Януари, 2013 :: Codeforces Round #160 (Div1, Div2), от 17:30 часа
16. Януари, 2013 :: Codeforces Round #161 (Div2), от 17:30 часа
19. Януари, 2013 :: COCI 2012-2013 Contest 4, от 16:00 часа
20. Януари, 2013 :: Codeforces Round #162 (Div1, Div2), от 15:00 часа
21. Януари, 2013 :: TopCoder SRM 567, от 14:00 часа
22. Януари, 2013 :: Codeforces Round #163 (Div2), от 17:30 часа
26. Януари, 2013 :: Facebook HackerCup Qual, от 02:00 часа (продължава 72 часа)
28. Януари, 2013 :: Codeforces Round #164 (Div2), от 17:30 часа
29. Януари, 2013 :: TopCoder SRM 568, от 18:00 часа

Декември, 2012

1. Декември, 2012 :: TopCoder SRM 562, от 4:00 часа
2. Декември, 2012 :: Турнир за Купата на Декана, от 10:00 часа
6. Декември, 2012 :: Codeforces Round #153 (Div1, Div2), от 17:30 часа
8. Декември, 2012 :: Codeforces Round #154 (Div2), от 12:00 часа
8. Декември, 2012 :: TopCoder SRM 563, от 19:00 часа
9. Декември, 2012 :: Codeforces Round #155 (Div2), от 12:00 часа
12. Декември, 2012 :: TopCoder SRM 564, от 14:00 часа
14. Декември, 2012 :: USACO December Contest, до 17-ти Декември
15. Декември, 2012 :: COCI 2012-2013 Contest 3, от 16:00 часа
16. Декември, 2012 :: OpenCup GP of Peterhof, от 9:00 часа
16. Декември, 2012 :: Codeforces Round #156 (Div1, Div2), от 17:30 часа
17. Декември, 2012 :: CodeIT 2012, Round 3 (Маратон), до 18-ти Януари
20. Декември, 2012 :: TopCoder SRM 565, от 18:00 часа
22. Декември, 2012 :: Codeforces Round #157 (Div1, Div2), от 17:30 часа
27. Декември, 2012 :: Codeforces Round #158 (Div2), от 17:30 часа

Ноември, 2012

1. Ноември, 2012 :: Bayan Qual Round, от 17:30 часа
4. Ноември, 2012 :: OpenCup Yekaterinburg, от 9:00 часа
4. Ноември, 2012 :: Codeforces Round #148 (Div1, Div2), от 17:30 часа
5. Ноември, 2012 :: Край на CodeIT 2012, Round 1 (Маратон), до 24:00 часа
10. Ноември, 2012 :: Timus, от 9:00 часа
10. Ноември, 2012 :: TopCoder SRM 560, от 19:00 часа
11. Ноември, 2012 :: OpenCup Siberia, от 9:00 часа
11. Ноември, 2012 :: Codeforces Round #149 (Div2), от 17:30 часа
16. Ноември, 2012 :: USACO November Contest, до 19-ти Ноември
16. Ноември, 2012 :: Codeforces Round #150 (Div1, Div2), от 17:30 часа
17. Ноември, 2012 :: CodeIT 2012, Round 2 (Спринт), от 11:00 часа
20. Ноември, 2012 :: TopCoder SRM 561, от 18:00 часа
21. Ноември, 2012 :: Codeforces Round #151 (Div2), от 17:30 часа
24. Ноември, 2012 :: Есенен Турнир, Шумен 2012, от 9:00 часа (май)
25. Ноември, 2012 :: OpenCup Europe, от 9:00 часа
25. Ноември, 2012 :: Codeforces Round #152 (Div1, Div2), от 17:30 часа

Октомври, 2012

1. Октомври, 2012 :: Codeforces Round #142 (Div1, Div2), от 18:30 часа
10. Октомври, 2012 :: TopCoder SRM 557, от 18:00 часа
11. Октомври, 2012 :: Codeforces Round #144
12. Октомври, 2012 :: CodeIT 2012, Round 1 (Маратон), от 17:00 часа
13. Октомври, 2012 :: SAP 24h CodeSprint, Round 1, от 03:00 часа
13. Октомври, 2012 :: Timus, от 10:00 часа
14. Октомври, 2012 :: SAP 24h CodeSprint, Round 2, от 03:00 часа
14. Октомври, 2012 :: OpenCup, от 10:00 часа
16. Октомври, 2012 :: Codeforces Round #145 (Div1, Div2), от 10:00 часа
19. Октомври, 2012 :: TopCoder SRM 558, от 14:00 часа
20. Октомври, 2012 :: Timus, от 10:00 часа
21. Октомври, 2012 :: Codeforces Round #146 (Div1, Div2), от 10:00 часа
25. Октомври, 2012 :: Codeforces Round #147 (Div2), от 18:30 часа
27. Октомври, 2012 :: Timus, от 10:00 часа
31. Октомври, 2012 :: TopCoder SRM 559, от 03:00 часа

Септември, 2012

1. Септември, 2012 :: TopCoder SRM 554, от 19:00 часа
7. Септември, 2012 :: TopCoder SRM 555, от 14:00 часа
14. Септември, 2012 :: TopCoder SRM 556, от 04:00 часа
15. Септември, 2012 :: Контрола ФМИ, от 11:00 часа
16. Септември, 2012 :: Контрола ФМИ, от 11:00 часа
16. Септември, 2012 :: Codeforces Round #138 (Div. 1, Div. 2), от 18:30 часа
19. Септември, 2012 :: Codeforces Round #139 (Div. 2), от 18:30 часа
22. Септември, 2012 :: Тренировка ФМИ, от 11:00 часа
23. Септември, 2012 :: OpenCup, от 10:00 часа
24. Септември, 2012 :: Codeforces Round #140 (Div. 1, Div. 2), от 18:30 часа
27. Септември, 2012 :: Codeforces Round #141 (Div.2), от 18:30 часа
29. Септември, 2012 :: Тренировка ФМИ, от 11:00 часа
30. Септември, 2012 :: OpenCup, от 10:00 часа

Август, 2012

4. Август, 2012 :: TopCoder SRM 551, от 19:00 часа
6. Август, 2012 :: Codeforces Round #132 (Div. 2), от 18:30 часа
14. Август, 2012 :: Codeforces Round #133 (Div. 2), от 18:30 часа
17. Август, 2012 :: TopCoder SRM 552, ot 04:00 часа
18. Август, 2012 :: Codeforces Round #134 (Div. 1, Div. 2), от 10:00 часа
23. Август, 2012 :: TopCoder SRM 553, от 04:00 часа
27. Август, 2012 :: Codeforces Round #135 (Div. 2), от 18:30 часа
31. Август, 2012 :: Codeforces Round #136 (Div. 1, Div. 2), от 18:00 часа


Страницата е посетена 8059 пъти.